Galeria

więcej

Poczet rektorów

 

Stanisław Kulczyński (1945-1952)

Dionizy Smoleński (1952-1960)

Zygmunt Szparkowski (1961-1969)

Tadeusz Porębski (1969-1980)

Bogusław Kędzia (1 XII 1980 – 31 VIII 1981)

Tadeusz Zipser (1 IX – 29 XII 1981)

Jerzy Schroeder (6 I – 31 VII 1982)

Wacław Kasprzak (1982-1984)

Jan Kmita (1984-1990)

Andrzej Wiszniewski (1990-1996)

Andrzej Mulak (1996-2002)

Tadeusz Luty (2002-2008)

Tadeusz Więckowski (od 2008)
Wróć
Smiley face

Patroni

mnisw
umwd
duw
um